قوانین دوره های اموزشی

- عدم رعایت پوشش و منش مناسب در کلاسها و محیط آموزش و رد صلاحیت می تواند سبب محرومیت اینجانب از شرکت در دوره یا ادامه آن  شود .

2- پوشش خواهران باید ساده و کامل (مانتو ، شلوار،مقنعه بلند) و بدون آرایش و استفاده از زیور آلات باشد .

3- حداکثر غیبت مجاز در هر کلاس درس یک هشتم مجموع جلسات آن درس حداکثر غیبت مجاز در هر درس 25/ . کل تدریس همان تدریس نسبت غیبت مازاد بر حد مجاز موجب محرومیت از شرکت در امتحان درس مربوط در همان ترم خواهد بود.

5- دریافت نمره کمتر از 60  (12) موجب مشروط شدن درآن درس میگردد.

6- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس ) مورد تایید وزارت علوم ، فن آوری و تحقیقات  برای دوره مدیریت فنی و داشتن حداقل مدرک کارشناسی (لیسانس) برای دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی الزامی است. در صورت عدم ارائه آن گواهینامه سازمان صادر نخواهد شد .

7- تسلط به زبان انگلیسی برای دوره مدیریت فنی بند (ب)  و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی .

توضیح : برای دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی زبان تخصصی غیر انگلیسی نظیر فرانسه ، ایتالیایی، ژاپنی، اسپانیایی،ترکی استامبولی، روسی ، عربی و ...  نیز پذیرفته می شود و آزمون ورودی به همان زبان خواهد بود. شایان ذکر است در حال حاضر درس زبان تخصصی غیر انگلیسی برای دوره راهنمایان بصورت انجام تحقیق به زبان مورد نظر می باشد.

8- داوطلبان دوره های آموزشی بایستی در آزمون تعیین سطح ( مصاحبه زبان ) و امتحان جامع پایان دوره که بصورت کتبی توسط دفتر برنامه ریزی آموزشی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود، پذیرفته شوند .

9-  بر اساس تصمیمات متحده توسط شورای آموزش دفتر امور آموزش گردشگری در خصوص چگونگی شرکت فراگیران و فارغ التحصیلان رشته های گردشگری در امتحانات جامع پایان دوره های مدیریت فنی و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی به آگاهی می رساند. فراگیران و فارغ التحصیلان حداکثر3 نوبت متوالی می توانند در امتحانات جامع شرکت نمایند . پس از آن در صورت عدم موفقیت فراگیران در کلیه دروس یا یک  درس، دوره مذکور (کان لم یکن) تلقی گردیده و فراگیران می بایست مجددا ثبت نام  و پس از طی دوره و موفقیت در امتحان جامع ، گواهینامه  مربوط به دوره مدیریت فنی ، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی را اخذ  نمایند .

10- حداقل نمره برای هر درس در آزمون جامع 12 و معدل کل نیز می بایست12 باشد.

11- صدور گواهینامه تنها برای افرادی امکان پذیر می باشد که کلیه مراحل را با موفقیت  پشت سر گذاشته باشند و دارای پرونده  آموزش تکمیل شده  در هریک از دوره ها باشند . لازم به ذکر است که فراگیران  دوره های آموزشی پس از ثبت نام و گذراندن دوره صرفا به مدت 2 سال فرصت خواهند داشت تا نسبت به احراز نمره قبولی در دروس دوره و تکمیل پرونده اقدام نمایند ، در غیر اینصورت پرونده آموزشی آنها  از سوی موسسه مربوطه مسدود و سپس امحاء خواهد شد و دفتر مطالعات و آموزش گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نسبت به این گروه از فراگیران مسئولیتی نخواهد داشت .

12- کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های مدیریت فنی و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، در صورت تمایل می توانند در تمامی دوره ها شرکت نموده و گواهی نامه های فوق را دریافت نمایند، اما تنها مجاز به استفاده از یکی از گواهی نامه ها جهت اشتغال و همکاری با مراکز گردشگری می باشند .

13- کلیه افراد با اعتقاد به ادیان مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می توانند در دوره های آموزشی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شرکت نمایند و امتیازات ناشی از اخذ گواهینامه ها بر اساس قوانین و مقررات کشور بهره مند گردد.

14- کلیه اطلاعات مبنی بر شروع دوره ، عدم تشکیل کلاسها(اضطراری) زمانبندی ثبت نام و برگزاری آزمونهای مصاحبه و جامع از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه دانشجویان و اطلاع رسانی در سایت موسسه انجام میشود . بدیهی است در صورتیکه دانشجویان پیامک های تلفن همراه خود را خاموش کرده اند ، می بایست از طریق مراجعه به سایت موسسه وصفحات مجازی در جریان امور قرار بگیرند .

15- ثبت نام اینترنتی و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های مصاحبه و جامع به عهده خود دانشجویان می باشد و موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم ثبت نام دانشجویان ندارد.

16- مرکز آموزش در قبل و بعد از ساعت کلاس هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات احتمالی مربوط به دانشجو نخواهد داشت .

17- ساعت برگزاری آزمونهای داخلی قبل از ساعت برگزاری کلاس می باشد.

18- احتمال تغییر در ساعات و روزهای برگزاری کلاس ها وجود دارد بدیهی است در این صورت به اطلاع فراگیر گرامی داده خواهد شد .

19- ساعات بازدید از موزه ها و اجرای تورهای احتمالی ( توسط مدرسین ) خارج از برنامه کلاسی خواهد بود .

20- پس از تشکیل کلاسها در صورت انصراف از حضور در کلاسها وجه هزینه تحصیلی مطلقا قابل استرداد نیست .

21- شهریه های اعلام شده به صورت علی الحساب است و در صورت افزایش نرخ توسط سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شامل دوره ای که فراگیر در آن ثبت نام نموده است می باشد .

تذکر : کشیدن سیگار در داخل ساختمان (اعم از اتاقها و راهروی بیرونی) اکیدا ممنوع است

موسسه آموزشی آوای جلب سیاحان
right@2019
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه آموزشی آوای جلب سیاحان استان تهران محفوظ است