قابل توجه کلیه شرکت کنندگان در آزمون جامع اسفند 1398 

با عنایت به تعیین زمان قطعی برگزاری آزمون جامع در روز جمعه 16 اسفند 1398 مقتضی است کلیه داوطلبان نسبت به ثبت نام در سامانه ی سازمان  به نشانی:    www.edutourism.ichto.ir   اقدام نمایند 

 تاریخ مراجعه به سامانه و ثبت نام : از تاریخ 1398/11/23 تا پایان روز 1398/11/30

* توجه داشته باشید حتما پس از ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون و دریافت کد رهگیری ازطریق سامانه ، نام و نام خانوادگی ،کد رهگیری  خود را به شماره ی پیامکی 50001212121421  ارسال نمایید بدیهی است در صورت عدم ارسال کد رهگیری ثبت نام منتفی خواهد شد. ( ثبت نام نهایی در صورتی انجام میگرد که هزینه آزمون پرداخت شود )  
 ** کاربرانی که در دوره گذشته آزمون شرکت کرده اند جهت ورود به سامانه از کد ملی خود به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایند

*** قابل توجه فراگیران جدید : جهت ورود به سامانه سازمان میراث فرهنگی  جهت ثبت نام ، اول گزینه عضویت در سامانه را کامل کنید شایان ذکر است رمز عبور را کدملی یا شماره شناسنامه ثبت نمایید.

 **** توجه داشته باشید کلیه فراگیرانی که در موسسه آوای جلب سیاحان ثبت نام کرده اند می بایست حتما در زمان آزمون جامع در شهر تهران حضور داشته باشند و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی توانند در استان محل سکونت خود به غیر از تهران در آزمون شرکت کنند.

**** تایید نهایی ثبت فراگیران  در مرحله اول توسط موسسه ( لذا خواهشمند است نسبت به درج نام موسسه در سامانه دقت لازم را بفرمایید )  و در مرحله دوم توسط سازمان صورت خواهد گرفت.

زمان برگزاری آزمون جامع روز جمعه مورخ 1398/12/16می باشد و ساعت برگزاری آزمون دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی  و آزمون دوره های راهنمایان ایرانگردی جهانگردی روی کارت ورود به جلسه ذکر خواهد شد.

.........................................................................................................................................................................

اعلام نتایج آزمون جامع شهریور1398 

فراگیران گرامی جهت اطلاع از نمرات به کانال موسسه مراجعه فرمایید . https://t.me/JALB_SAYYAHAN

با آرزوی موفقیت

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان در آزمون جامع شهریور  1398 

با عنایت به تعیین زمان قطعی برگزاری آزمون جامع در روز جمعه 08 شهریور 1398 مقتضی است کلیه داوطلبان نسبت به ثبت نام در سامانه ی

سازمان  به نشانی:     www.edutourism.ichto.ir    اقدام نمایند 

 تاریخ مراجعه به سامانه و ثبت نام : از تاریخ 1398/05/16 تا پایان روز  1398/05/23

* توجه داشته باشید حتما پس از ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون و دریافت کد رهگیری ازطریق سامانه ، کد رهگیری ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره ی پیامکی   50001212121421  ارسال نمایید بدیهی است در صورت عدم ارسال کد رهگیری ثبت نام منتفی خواهد شد.  ( ثبت نام نهایی در صورتی انجام میگرد که هزینه آزمون پرداخت شود )  
 **کاربرانی که در دوره گذشته آزمون شرکت کرده اند جهت ورود به سامانه از کد ملی خود به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایند و کاربران جدید حتما حتما توجه فرمایند نام کاربری کد ملی است و رمز عبور را شماره شناسنامه یا کدملی خود ثبت نمایید .

 ***توجه داشته باشید کلیه فراگیرانی که در موسسه آوای جلب سیاحان ثبت نام کرده اند می بایست حتما در زمان آزمون جامع در شهر تهران حضور داشته باشند و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی توانند در استان محل سکونت خود به غیر از تهران در آزمون شرکت کنند.

****تایید نهایی ثبت فراگیران  در مرحله اول توسط موسسه ( لذا خواهشمند است نسبت با درج نام موسسه در سامانه دقت لازم را بفرمایید )  و در مرحله دوم توسط سازمان صورت خواهد گرفت.

*****فراگیران گرامی توجه فرمایید عکس پرسنلی آپلود شده در سیستم عینا در گواهینامه های آتی استفاده خواهد شد لذا در انتخاب عکس دقت فرمایید.

زمان برگزاری آزمون جامع روز جمعه مورخ 1398/06/08 می باشد و ساعت برگزاری آزمون دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی  و آزمون دوره های راهنمایان ایرانگردی جهانگردی روی کارت ورود به جلسه درج میشود.

شایان ذکر است کلیه فراگیرانی که قبلا در آزمون جامع شرکت نموده اند طبق بخشنامه سازمان فقط می توانند 3 دوره متوالی در آزمون شرکت نمایند اگر یک دوره وقفه افتاده باشد ، در این دوره می بایست از اول تمامی دروس را آزمون دهند .

موسسه آموزشی آوای جلب سیاحان
right@2019
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه آموزشی آوای جلب سیاحان استان تهران محفوظ است